KARİYER FIRSATLARI

Staj Başvuruları

Staj Başvuruları

Otomotiv sektörüne ilgi duyan gençlerimize staj imkanı sunmakta, akademik hayatın yanı sıra, iş hayatında da önemli bir tecrübe kazanmalarına fırsat sağlamaktayız. Staj programları boyunca, stajyerlerimiz  teknik bilgi geliştirme programlarının yanı sıra şirket içi eğitimlere katılmakta, önemli iş projeleri ve günlük operasyonlara doğrudan katılım ile mezun olduktan sonra tam zamanlı istihdam için hazırlanmaktadır.

Bu kapsamda aşağıdaki niteliklere uygun olduğunu düşünen genç yeteneklerimizin başvurularını beklemekteyiz.

Zorunlu stajı olan, akademik olarak başarılı, bölümü ve üniversitesi stajyer ihtiyacımıza uygun olan,3. ve 4. sınıf öğrencisi, otomotive ilgi duyan ve bizimle çalışmaya istekli öğrencilere staj imkanı sunmaktayız. Sen de aramıza katılmak istiyorsan, Ford Otosan Staj linki üzerinden başvurunu yapabilirsin. 

Ford Otosan'da elde edeceğin staj fırsatı ile henüz üniversitede iken iş yaşamı ile ilgili güzel deneyimler elde edebilirsin. Üretim teknolojileri, global çalışma ortamı, inovasyon kültürü ve zengin gelişim olanaklarını yerinde görme şansı bulacağın bir staj süreci seni bekliyor.

Ford Otosan’da kariyerinin direksiyonuna geçmeye ne dersin?

Gözde Akbıyık - Eğitim&Gelişim Uzmanı