KARİYER FIRSATLARI

Staj Başvuruları

Staj Başvuruları

Üniversite öğrencilerine pratik deneyim, beceri ve bilgi kazanmak için fırsat sağlamaktayız. Stajyerler teknik bilgi geliştirme programlarının yanı sıra şirket içi eğitimlere katılmakta, önemli iş projeleri ve günlük operasyonlara doğrudan katılım ile mezun olduktan sonra tam zamanlı istihdam için hazırlanmaktadır.

Toplumsal cinsiyet eşitliği politikamız ile paralel olarak staj sürecinde en büyük hedefimiz, eşit sayıda kadın ve erkek stajyere sahip olmaktır. Buna ek olarak zorunlu stajı olan, genellikle 3. ve 4. sınıf, akademik olarak başarılı, bölümü ve üniversitesi stajyer ihtiyacımıza uygun olan, otomotive ilgi duyan ve bizimle çalışmaya istekli öğrencilere staj imkanı sunmaktayız. Sen de aramıza katılmak istiyorsan, Şubat-Mart aylarında açacağımız ilana  Kariyer.net üzerinden başvurabilirsin.

Ford Otosan'da elde edeceğin staj fırsatı ile henüz üniversitede iken iş yaşamı ile ilgili güzel deneyimler elde edebilirsin. Üretim teknolojileri, global çalışma ortamı, inovasyon kültürü ve zengin gelişim olanaklarını yerinde görme şansı bulacağın bir staj süreci seni bekliyor.

Ford Otosan’da kariyerinin direksiyonuna geçmeye ne dersin?

Gözde Akbıyık - Eğitim&Gelişim Uzmanı