DEPARTMANLARIMIZ

Mali İşler

Mali İşler departmanında iş stratejileri finansı, genel ve yönetim muhasebesi, bütçe ve kar analizi çalışmaları, yatırımcı ilişkileri, iç denetim faaliyetleri, hazine ve risk yönetimi ile hukuk müşavirliği çalışmaları yürütülmektedir.

Departman şirketin uzun dönemli plan ve stratejileri kapsamında, Ford Avrupa ve Koç Holding ile  iletişimde olarak şirketin finansal anlamda başarılı olması amacıyla anlamlı çalışmalar yürütmektedir.

Mali İşler, şirket faaliyetlerini doğrudan kontrol etme şansı olmayan hissederların, ki buna sadece Ford Motor Company ve Koç Holding değil, küçük yatırımcılar da dahildir, gözüdür, kulağıdır. Tabir caizse “Şirketin sahibi olma” sorumluluğu ile finansal sonuçları raporlar, yorumlar ve şirketin yönünü belirlemede aktif rol oynar. Saibe Gül Ertuğ -İş Stratejileri Finans Müdürü - 20 yıllık Ford Otosanlı

Mali İşler, şirket faaliyetlerini doğrudan kontrol etme şansı olmayan hissederların, ki buna sadece Ford Motor Company ve Koç Holding değil, küçük yatırımcılar da dahildir, gözüdür, kulağıdır. Tabir caizse “Şirketin sahibi olma” sorumluluğu ile finansal sonuçları raporlar, yorumlar ve şirketin yönünü belirlemede aktif rol oynar. Saibe Gül Ertuğ - İş Stratejileri Finans Müdürü - 20 yıllık Ford Otosanlı.